Financovanie

V prípade, že uvažujete o využití hypotekárneho úveru pre úhradu časti alebo aj celej kúpnej ceny, zabezpečíme vám nadštandardný profesionálny hypotekárny servis, ktorého cieľom je nájsť ten najoptimálnejší spôsob a postup financovania s výberom vhodnej banky a vyjednaním najnižšieho úroku.

Pomôžeme vám aj s financovaním následnej výstavby domu

Naše služby poskytujeme nielen na financovanie pozemku, ale aj na financovanie následnej výstavby domu, nezávisle od spôsobu financovania pozemku. Náš hypotekárny špecialista vám po analýze všetkých možných alternatív pripraví kalkuláciu šitú na mieru a vyrieši za vás všetky administratívne záležitosti.
Cesta

k vašemu novému bývaniu

1. Rezervácia pozemku – Podpis Zmluvy o rezervácii a úhrada rezervačného poplatku (5 000 eur pre pozemok). Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny.

2. Zmluva a prvá splátka – Podpis Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve Vášho nového pozemku a úhrada 15% z celkovej kúpnej ceny za pozemok do 14 dní od vyzvania.

3. Prevod vlastníctva a úhrada zvyšnej ceny  – Podpis Kúpnej zmluvy Vášho nového pozemku a úhrada 85% ceny pozemku, znížených o rezervačný poplatok (5 000 eur pre pozemok). Čerpáte na svoj nový pozemok hypotekárny úver? Úhrada sa bude riadiť podľa podmienok úveru Vašej banky. Potrebujete pomôcť s financovaním? Radi Vám s tým pomôžeme!

Napíšte nám 

Rodinné bývanie podľa vašich predstáv

Stavebné pozemky určené na individuálnu výstavbu samostatných rodinných domov

 

Vybrať pozemokLokalita